E-sipariş Çözümleri

 Siparişlerinizi nasıl alırsınız ?

Firmanızın alt bayileri veya toptan alım yapan müşterileriniz varsa onların siparişlerini toplamak ve kendi erp veya sipariş programınıza girmek oldukça zahmetli ve hatalı girişler neticesinde sipariş ve para kayıplarına yol açabilecek bir durumdur. E-sipariş çözümü ile müşterileriniz sitenizden sipariş verebilir, siparişlerinizi de kendi erp veya sipariş programına entegre ederek hatalı girişlerin önüne geçebilir doğru siparişleri doğru müşterilere gönderebilirsiniz.

 Müşterilerim siparişlerini sitemizden takip edemezler mi ?

Kalem sayısı çok olan firmalarda siparişlerin durumlarını, hangi ürünlerin teslim edildiğini, hangi ürünlerin beklediğini, hangi ürünlerini ne zaman gönderileceği gibi konularda müşterilerle sürekli bir telefon, faks veya mail trafiği yaşanmaktadır. E-sipariş sayesinde müşterinizin verdiği siparişin tüm durumlarını siteniz üzerinden takip edebilmesini sağlıyor böylelikle gereksiz iletişim trafiğini ortadan kaldırıyoruz.

 Siparişte bir sorun çıktığında bütün sistem karışıyor

Gönderdiğiniz bir siparişte üründe bir hata olduğunda iade ve arıza kayıtlarınızda sorun oluyorsa, e-sipariş imdadınıza yetişir müşteriniz ile siteniz üzerinden arıza iade işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

E-teklif Çözümleri

 Tekliflerinizi nasıl alırsınız ?

Ürün tedarik etmek istediğinizde pek çok firmadan teklif toplamak ve bu teklifleri biz düzen altında toplayarak en ugun teklifi seçebilmek için çok zaman harcıyorsanız tam size göre bir çözümümüz var. e-teklif çözümümüz ile bir ürün almak istediğinizde tedarikçilerinize otomatik bildirimler göndererek, web sitenize teklif vermesini isteyebilir daha sonra bu teklifleri otomatik değerlendirebilirsiniz.

 Tedarikçilerim tekliflerini sitemizden verebilirler mi ?

Tedarikçilerinize teklif istedğinize dair bilgilendirme ulaştırktan sonra tedarikçileriniz web sitesi üzerinden size tekliflerini online olarak iletebilirler.

  Tüm Teklifleri hızlı ve güvenli bir şekilde değerlendirebilir miyim ?

Aldığınız tüm teklifler online olarak teklif yönetim modülüne düşecektir. Gelen tüm teklifleri hızlı ve güvenli bir şekilde görebilir istedğiniz kriterlere göre süzerek en uygun teklife ulaşabilirsiniz.

E-ekstre Çözümleri

 Ekstrelerinizi nasıl gönderirisiniz ?

Firmanız ile çalışan tedarikçileriniz ve müşterilerinize ekstre göndermek için çok zaman ve emek harcıyorsanız tam size göre bir çözümümüz var. e-ekstre çözümü ile tek bir tıkla ekstrelerinizi müşteri ve tedarikçilerine gönderebilir ve hatta isterseniz müşteri ve tedarikçileriniz kendileri de diledikleri zamanda kendi ekstrelerini almalarını sağlayabilirsiniz.