Evoset firmaların iş süreçlerini sürdürürken hızlı ve doğru karar almalarını sağlayan son teknolojileri kullanan bir Ticari Yönetim Yazılımıdır.

Stok Yönetimi

Evoset etkin bir stok yönetim sistemi sunmaktadır. Ürünlerinizi tanıtırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu ürünlerinizi iyi bir şekilde gruplandırabilmektir. Evoset grup ağacı sayesinde ürünlerinize sınırsız sayıda grup oluşturabilir ve dilediğiniz şekilde raporlama ve sorgulama yapabilirsiniz.

Stok Gruplandırma

Stoklarınızı tanırken ne kadar detaylı tanıtırsanız ileri raporlandırmalarda ve sorgularda o kadar rahat eder ve çok detaylı sonuçlar alabilirsiniz. Evoset stok kartları ile ürünlerinizin çok detaylı bir şekilde tanıtabileceksiniz.

Stok yönetimi firmaların dikkat etmesi en önemli konuların başında gelmektedir. Etkin bir stok kontrol sistemi kurulması için uyarı sistemleri önemli rol oynamaktadır. Evoset ile stoklarınıza min stok, max stok, sipariş seviyeleri gibi seviyeler ekleyerk anlık bilgilendirmeler alabilirsini.

Stok takip programı olarak evoset depo bazında ve şubeler bazında stok takibi yapmanız için en ideal çözümdür.

Cari Yönetimi

Evoset cari yönetim modülü ile Müşterilerinizi ve Tedarikçilerinizi etkin bir şekilde takip edebilirsiniz. Gelişmiş kodlama yapısı ile müşterilenize özel sadakat kartları ve uygulamaları geliştirebilirsiniz.

Müşteri, yönetim, grup

Müşteri ile iletişime geçtiğiniz her noktada (internet, mail, çağrı merkezi vb.) evoset ile çözüm geliştirebilir ve müşterileriniz ile olan ilişikilerinizi en üst seviyede tutabilirsiniz.

Tedarikçilerinizin takibini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Örneğin tedarikçinizden en son aldığınız ürünleri, en son aldığınız fiyatları, zamanında teslim durumlarına tek bir tuş ile erişebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Kasa

Evoset Kasa modülü sayesinde firmanızın nakit akışını hızlı bir şekilde takip edebilir ve olası sorunlara karşı etkin çözümler geliştirebilirsiniz.

Diğer tüm birimlerinize(Şube, Depo vb.) farklı kasalar açarak detaylı kasa takibi yapabilirsiniz. Firmanızın genel nakit akışını izlerken her bir birimin detaylı nakit akışını da inceleyebilirsiniz.

finans,banka,kasa,çek,senet

Banka

Evoset banka modülü sayesinde firmanızın bankalarda olan ticari, kredi kartı, kredi hesaplarını tanıtarak banka hesaplarınızı tek noktadan hızlı ve etkin bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kredi kartlı satışlarda ilgili banka oranlarınızın (Komisyon,kesinti, taksit vb.) tanıtarak banka hareketlerinizin otomatik oluşmasını ve banka anlaşmanızın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Çek / Senet

Firmanızın kendi çeklerini ve diğer firmalardan aldığınız çeklerinizi ve senetlerinizi Evosete girerek vade tarihi yaklaştığına otomatik uyarılar ile bilgilendirilir ve vade tarihi geldiğinde hazırlıksız yakalanmazsınız.

Bankalara vermiş olduğunuz çek ve senetlerinizin durumlarını değiştirerek bankalardaki durumları otomatik takip edebilirsiniz.

Fatura & İrsaliye

Fatura

Fatura modülü evosetin en yetenekli modüllerin başında gelmektedir. bu modül sayesinde alış veya satış işlemleri yaparken pek çok kontrol otomatik yapılarak hatalı ve yanlış giriş yapmanız önlenmektedir.

Faturada stoklar seçildikçe evoset stokların depo miktarlarını, sipariş miktarlarını, son alış fiyatlarını, stok seviyelerini, maliyetlerini vb. daha pekçok veriyi sizin için kontrol eder ve yolunda gitmeyen bir şey varsa sizi önceden bilgilendirir.

İrsaliye

İrsaliye modülü ile ürün sevkiyatınızı kontrol altına alarak ürünlerinizi hangi müşteriye ne zaman kim tarafından teslim edildiğinin kontrolünü yapabilirsiniz .

Otomatik faturalama özelliği sayesinde fatura keserken ilgili irsaliyeleri tek tuş ile faturaya dönüştürerek iş yükünüzü en aza indirebilirsiniz.

Teklif Yönetimi

Evoset teklif yönetim modülü aldığınız ve verdiğiniz teklifleri tek noktada toplayarak etkin bir teklif yönetimi sağlayabilirsiniz.

Tekliflerin farklı formatlarda (word,excel,mail,faks vb.) gelmesinden kaynaklanan veri kayıplarını ortadan kaldırarak tüm tekliflerinizi tek formatta ve heryerden erişebileceğiniz bir yapı kurablirsiniz.

Daha önceki tekliflerinizi kolayca sorgulayarak bir ürünle ilgili teklif karşılaştırmalarını hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Evoset sipariş yönetim modülü ile aldığınız ve verdiğiniz siparişlerinizi tek noktada toplayarak etkin bir sipariş yönetimi sağlayabilirsiniz.

Siparişlerin farklı kanallardan (telefon,mail,faks vb.) gelmesinden ve gitmesinden kaynaklanan veri kayıplarını ortadan kaldırarak tüm siparişlerinizi tek noktadan ve heryerden erişebileceğiniz bir yapı kurablirsiniz.

Faturalama esnasına stok girişlerini veya stok çıkışların sipariş ile otomatik kontrolünü sağlayarak fazla veya eksik ürün gönderiminin önüne geçebilirsiniz.

Dilerseniz E-sipariş çözümümüz ile engre çalışarak tüm siparişlerinizi internet ortamıdan toplamanızı sağlayabiliriz. Bu sayede sipariş girişlerinden kaynakalan problemleri ortadan kaldırmış olur ve müşterileriniz ile iş yapma hızını artırabilirsiniz.